CANLI YAYIN

Başkanın Mesajı

YENİ MAMAK İÇİN, YENİDEN!

2009 yılında başladığımız hizmet yolculuğumuza, 2014  yerel seçimleri sonucunda değerli hemşehrilerimizin teveccühüyle 5 yıl daha devam ediyoruz. Bu ayrıcalıklı görevi yeniden şahsıma emanet eden her bir hemşehrime tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.

Mamak’ı “Başkent’in yıldız ilçesi” yapmak azmi ve kararlılığıyla, geride bıraktığımız 5 yılda yaptığımız hizmetlere yenilerini eklemek üzere yolumuza devam edeceğiz. Her seçimde verdiğimiz sözleri tutarak, ilkeli ve sürdürülebilir bir yönetim anlayışı çerçevesinde, Mamak’ı örnek gösterilen bir ilçe haline getirmek için, önceden olduğu gibi istek ve azimle çalışacağız.

Önceki dönemde açtığımız tesislere yenilerini ekleyerek, sosyal projelerimizle daha fazla vatandaşımıza ulaşarak, her bir Mamaklı’nın derdini kendimize dert edinip, mutluluklarına ortak olarak, kısacası hemşehrilerimizle el ele, fikir ve gönül birliği içerisinde Mamak’ı daha güzel noktalara taşıyacağız.

Yeni dönemimizde yapacağımız yatırım ve hizmetlerimizle, yıldızı daha da parlayacak olan ilçemizde, herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. İlçemizin olumsuz imajlarından sıyrılıp, sosyal ve kentsel dönüşümle, yeni yaşam ve ticaret alanlarıyla anılmaya başlandığı şu günlerde, bizler de yepyeni projelerimizi başlatmanın heyecanı içerisindeyiz.

Bu heyecana ortak ve destek olan, YeniMamak için, yeniden beni bu onurlu makama layık gören herkese teşekkürlerimi sunarken, tüm Mamaklılar’ın Belediye Başkanı olarak, her zamanki gibi gayretle çalışacağımızın sözünü veriyorum.

Saygılarımla
Mesut AKGÜL
Mamak Belediye Başkanı