CANLI YAYIN

ALO MAMAK 444 0 149

/mamakbelediyesi

Mamak parklarında asayiş berkemal


Mamaklıların keyif, eğlence ve dinleme noktaları olan parklarda, toplum huzuru ve güvenliği için denetim ve kontroller aralıksız devam ediyor.

Gündüz denetimlerinin yanı sıra geceleri olabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için sıkı denetimlerin yapıldığı parklarda, çocuk, genç ve aileler her türlü tehlikeden korunuyor ve huzurlu bir şekilde keyifli vakit geçirmeleri sağlanıyor. Polis ve zabıta ekiplerince gece yapılan uygulamalara katılan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Yeşilin her tonunun buluştuğu parklarımızı tüm güzellikleriyle korumak ve olumsuzluklara izin vermemek hepimizin görevidir” dedi.

Parklarımıza sahip çıkalım
Uygulama ve denetimlerin nihai amaçlarından birinin gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak olduğunun altını çizen Köse, “Yapılan tüm parklar Mamaklı vatandaşlarımızın ortak kullanımı için yapılıyor. Denetlemek ve güvenliği sağlamak ne kadar bizim görevimizse, vatandaşımızın da bu güzel alanlara zarar vermeden koruması, sahip çıkması görevidir. Mamak hepimizin, bu bilinçle ilçemize sahip çıkmalıyız” dedi.

21 Mayıs 2019 09:21

Haber Fotoğrafları