CANLI YAYIN

 444 0 149

Başkanın Mesajı

İnşa ve ihya zamanı!

Dünüm, bugünüm, yarınım Mamak… Sevdam, gözbebeğim, hayalim Mamak…

Mamak demek sevgi demek, aşk demek, hoşgörü demek, başarı demek, paylaşmak demektir.

Değerli Mamaklı Hemşehrilerim;

         31 Mart Yerel Seçimleri neticesinde Mamak Belediye Başkanı olarak şehrin emini olma görevini şahsıma tevdi eden tüm hemşehrilerime teşekkürü borç bilirim. Siz değerli hemşehrilerimiz, projelerimize, kardeşliğimize, gönül belediyeciliğimize “Evet”  dediğini tescilledi.

       “Mamak Çok Güzel Olacak” diyerek çıktığımız bu kutlu yolda, Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile Gönül Belediyeciliği anlayışı ile milletimize hizmetkâr olacağız. Mamak bir gönül şehridir, gönüllerin şehridir. Biz  “Her ne söylemişsem gönülden söylerim” diyen Hz. Mevlana’nın torunlarıyız. “Şehri imar ederken, nesli ihmal etmeyin” diyen Fatih Sultan Mehmed Han’ın torunlarıyız. Bu mücadelede Rabbim bizlere “Başkan” olarak Mamak’a hizmetkâr olmanın kapılarını açtı. Siz değerli hemşehrilerimiz de gönül kapılarınızı açtınız. Biz bunun kıymetini bilerek ve sorumluluğunu bir an olsun unutmadan sizlere hizmet edeceğiz.

Mamak’ı seviyoruz…

      Mamak’ın havasını, suyunu, taşını, toprağını, insanını seviyoruz. Mamak’ı istikrarın, refahın, kardeşliğin tavan yaptığı bir ilçe haline getirecek, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi güçlendireceğiz. Mamak’lı hemşehrilerimizi “Gönül Belediyeciliği” ile buluşturacak, herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışıyla “Mamak’ın Başkanı” olacağız.

   Hayalimizdeki Mamak için çıtayı öyle yükseğe koyduk ki; Allah’ın izniyle kendimizle yarışacağız. Mamak’ta her vatandaşımıza dokunan, 7’den 70’e her bir hemşehrimizin faydalanacağı , Mamak’ımızı marka ilçe olmaya ulaştıracak projelerimiz hayata geçecek.

     Siz değerli Mamak’lı hemşehrilerimize gönülden hizmet ederek, gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini Mamak’ta sergileyeceğiz. Azim ve heyecanla yapacağımız tüm çalışmalarda Mamak’ımız için “benim şehrim” dedirtmeyi amaçlıyoruz.

    Hepinizi en derin sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyor, sizlerin mutlu ve umutla yaşadığı bir ilçeyi tesis etmek için Mamak’ın hizmetinde olduğumuzu bilmenizi isterim. İlçemize hizmet aşkıyla çıktığımız yolda sizlerden aldığımız emaneti gururla taşıyacağız.

 

Selam ve saygılarımla

                                                                                Murat KÖSE

                                                                         MAMAK BELEDİYE BAŞKANI

LinkedIn Logo